Sztukateri, producent

Ceny sztukaterii
Choćby jeszcze do niedawna w trendach aranżacji wnętrz wydawał się dominować chłodny minimalizm, sytuacja zaczęła ulegać zmianie. Polecam przypomnieć sobie czym są aranżacje bogate i charakterne, choćby równocześnie przytemperowane wspomnianym podejściem minimalistycznym. Jeśli zastanawiasz się jak wyczarować udany intencja dla własnego mieszkania, mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek.

Po pierwsze, zwracaj uwagę na szczegóły i nie bój się kontrastów. Tak w rzeczywistości to kontrasty bywają największą ozdobą mieszkania, o ile umiejętnie się nimi zagra. Rewelacyjnym przykładem na to będzie chociażby sztukateria wewnętrzna. Stosując takie stylowe dodatki jak zdobione gzymsy do wnętrz możesz dodać aranżacji więcej charakteru.

W wersji barokowej sztukateria jest dopełniana szeregiem innych ozdób, w nowoczesnej za to stawia się na ochłodzenie efektu za pomocą jednolitego koloru ścian. Już nie barwne tapety i naręcza kwiatów w wazonach, lecz dogłębnie przemyślane najmniejsze elementy rozmieszczone tu i ówdzie po wszystkich pomieszczeniach. Nie zapominaj natomiast, że to jak będzie wyglądać Twoja sztukateria wnętrz zależy jedynie od Ciebie i… Od Twoich preferencji.

Trendy trendami, najbardziej istotne jest podążanie za własną intuicją (przy zachowaniu pewnego rodzaju rozsądku, dla użyteczności projektu). Polecam zauważyć, że wybór sztukaterii w sklepach jest dzisiaj ogromny i stwarza to dosłownie nieograniczoną ilość możliwości. Wystarczy, że otworzysz umysł i zaczniesz rozglądać się za tymi niebanalnymi akcentami… Na pewno coś wybierzesz.

Sprawdź: sztukateria.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s