Fachowcy od płytek

Dobre płytki
Płytki ceramiczne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i stanowią jedno z najpopularniejszych rozwiązań w wykańczaniu wnętrz. Cenione przede wszystkim ze względu na trwałość i wytrzymałość, a też rozległą gamę wzorów i kolorów, które pozwalają na zindywidualizowanie charakteru pomieszczenia.

Płytki ceramiczne są naturalnym materiałem o dużych walorach dekoracyjnych.

Są niepalne, bezpieczne, pozbawione substancji toksycznych, długowieczne i uniwersalne. Nadają się zarówno do wnętrz sanitarnych, jak i strefy dziennej. Ze względu na dużą trwałość, bardzo chętnie wybierane jako pokrycie podłóg w miejscach publicznych.

W współzależności od technologii produkcji, płytki ceramiczne będą charakteryzowały się inną wytrzymałością, jakością i ceną. Na rynku dostępne są wersje szkliwione i surowe, a również przeznaczone na zewnątrz płytki mrozoodporne. Nieszkliwione płytki gresowe mogą być polerowane, dzięki czemu uzyskuje się powierzchnie perfekcyjnie gładkie albo o zróżnicowanej fakturze nadającej płytkom charakter antypoślizgowy. Choćby na początku zostały wybierane głównie do kuchni i łazienek, obecnie stosuje się je we wszystkich wnętrzach. Płytki ceramiczne dobrze przepuszczają ciepło i mogą być z powodzeniem zastosowane w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

Najczęściej spotykane płytki ceramiczne są kwadratowe albo prostokątne. Mogą występować w innych kształtach, przykładowo. heksagonalnych, ale ze względu na cenę, są rzadziej spotykane. Paleta barw płytek jest nieograniczona, dzięki czemu można wybrać odpowiednie do każdego wnętrza.

Warto zobaczyć: paradyż emilly milio.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s