Wynajem aut Siedlce

Auta na szczególne okazje
Uzyskanie samochodu zastępczego po wypadku jest bardzo ważne dla wielu z nas. Wynika to z faktu, że nadal potrzebujemy się jakoś poruszać, a auto może na dłuższy czas zagościć w warsztacie. Nie jest to z całą resztą nic dziwnego, w końcu szkody powypadkowe bywają w ogromnej liczbie przypadków niemałe i powinno się się liczyć z tym, że naprawa ciut potrwa.

Na ten czas możemy pokusić się o auto z OC sprawcy. Na jakiej zasadzie to funkcjonuje? Otóż towarzystwa ubezpieczeniowe (niestety nie wszystkie) udostępniają nam możliwość wynajęcia samochodu zastępczego na czas naprawy naszego auta. Oczywiście taki wynajem aut jest w pełni bezpłatny, ponieważ zostaje automatycznie pokryty z polisy OC sprawcy. W każdej chwili zapytajmy agenta o sposobność uzyskania auta zastępczego podczas zgłaszania szkody, ponieważ ubezpieczanie zwykle nie kwapią się żeby własnymi siłami nas o tym nieomalże poinformować.

Samochód zastępczy możemy uzyskać na różnorodne sposoby. Jednym z nich jest po prostu odbiór go wprost w placówce firmy ubezpieczeniowej. Jednak czasami miejscem, gdzie otrzymamy zastępcze auto będzie zwykła wypożyczalnia samochodów. Wszystko zależy czy ubezpieczyciel ma podpisaną umowę z jedną z takich firm, wówczas po auto zgłosimy się do najbliższej placówki. Bez wątpienia wszystko wciąż jest dla nas bezpłatne, ponieważ koszty pokrywa OC sprawcy. Jeśli jednakże towarzystwo sprawcy nie pozwala nam na zarezerwowanie samochodu zastępczego, możemy korzystać z oferty swojego ubezpieczyciela, o ile oczywiście wykupiliśmy przedtem odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy.

Zobacz także: wypożyczalnia samochodów Siedlce.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s