Tanie płytki

Dobre płytki

Mała łazienka w bardzo wielu sytuacjach jest dosyć dużym wyzwaniem było zarówno dla projektanta takiej łazienki, jak i poszczególnych podwykonawców. Szczególnie ważne są bardzo drobne detale, takie jak chociażby kolor i wielkość dobranych płytek , a ponadto fug.

Z całkowitą czyli stu procentową pewnością w niewielkiej łazience najlepiej sprawdzą się płytki ceramiczne o relatywnie nieznacznych wymiarach. Bardzo istotne jest abyśmy byli w stanie dobrać płytki pasujące charakterem do całości aranżacji. Rzecz jasna płytki w łazience są perfekcyjnym wyborem. Są łatwe w czyszczeniu a jednocześnie zabezpieczają ścianę przed wilgocią w powietrzu. Warto wszak pamiętać, że łazienka jest miejscem, w którym zazwyczaj jest dosyć wilgotno, w ogromnej liczbie przypadków w powietrzu unosi się para wodna. Duża ilość wilgoci stwarza, że inne materiały wykończeniowe po prostu nie sprawdzają się w takich założeniach.

Dlatego również w łazienkach zazwyczaj wykorzystuje się płytki ceramiczne naścienne, identycznie zresztą jak kładzie się tu też płytki na podłogę. W ten sposób chronimy podłogę i jej nawierzchnię przed zalaniem i wpływem wody. Ze stuprocentową pewnością do każdej łazienki można dobrać odpowiednie płytki ceramiczne – takie, które de facto będą bardzo dobrze pasowały do całej pomysłu wnętrza. Niezależnie od stylu, w jakim utrzymane jest pełne pomieszczenie, dobieranie płytek oczywiście umożliwili dodanie do łazienki elementu, który będzie się w jakiś sposób wyróżniał.

Wręcz w tradycyjnych wnętrzach i bardzo konserwatywnych łazienkach, można pozwolić sobie na nieco bardziej nowoczesne, ekskluzywne płytki ceramiczne. Ten jeden detal potrafi całkowicie odmienić wnętrze całego pomieszczenia. Dlatego także bardzo wielu ludzi, właśnie od wyboru ceramiki rozpoczyna urządzanie i dekoracje łazienki.

Więcej informacji: paradyż domus.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s