Zabawy dla dorosłych,paintball

Na czym polega paintball?

Imprezy paintballowe Łódź są na ten czas bardzo popularne. Na paintball wybierają się osoby obojga płci. Zabawa w paintballową wojnę jest hitem – prawdziwe wojny zdarzają się rzadko, a walka kulkami wypełnionymi farbą cieszy wielu panów.

Paintballowe wojny są odpowiednie dla osób w każdym wieku, liczy się znakomita zabawa i niepowtarzalny relaks. Dużo ruchu, podchody, walka i adrenalina. Panowie to uwielbiają, ale coraz więcej pań chętnie angażuje się w wojny na kulki z farbą. W pewnych sytuacjach paintball dodaje uroku urodzinom, nieraz jest znakomitym uzupełnieniem wieczoru kawalerskiego. Firmy organizują paintball dla pracowników, obserwując w jaki sposób pracują oni w zespole. Paintball jest świetnym testem – pomaga wycenić współpracę i rywalizację, jest rodzajem sprawdzianu.

Zwłaszcza w wielu przypadkach poddawani są temu sprawdzianowi przedstawiciele handlowi oraz dodatkowo kadra kierownicza firm. Trafienie przeciwnika eliminuje go z gry. Im lepszy refleks, tym dłuższe życie zawodnika na paintballowym polu. Gra jest wciągająca i frapująca, wyzwala adrenalinę i uczy stosowania taktyki walki.

Walka drużynowa umożliwia również opracować określoną strategię walki. Gra wywodzi się z USA, gdzie karierę zaczęła robić w latach 80. XX wieku. Do Polski trafiła dekadę w przyszłości i też znalazła wielu zwolenników. Niektórzy walczą hobbystycznie, inni kupują coraz nowszą broń , a oprócz tego ubrania i walczą bardzo intensywnie. Walka na paintballowym polu dla wielu osób staje się sposobem na życie, a do częstych rozrywek należą paintballowe weekendy. Wojna w pigułce jest hitem ostatnich lat i jej popularność wciąż rośnie.

Warto zobaczyć: pole paintballowe Łódź.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s