Jak dbać o włosy

Włosowa kosmetyczka

Zniszczyłaś swoje włosy i teraz czas najwyższy na to, aby je jakoś odbudować. Możesz zrobić realnie wiele w tym zakresie i to z całą pewnością nie jest tak, że nie ma co próbować. Wręcz całkiem inaczej.

Trzeba testować coraz to nowe kosmetyki, ażeby za każdym razem posiadać gwarancję, że będziesz mogła dojść metodą prób i błędów do tego, jak sprawić, aby wyglądały doskonale. W głównej mierze zrezygnuj z intensywnego farbowania chemicznymi farbami i postaw na farby Khadi. Takie farby będą dla Twoich włosów zdecydowanie delikatniejsze.

Genialna i co najbardziej istotne delikatna farba to prawdziwa pomoc w sytuacji bardzo zniszczonych włosów. Kiedy włosy są mocno zniszczone, to jasne jest, że nie odbudujemy ich ot tak, bo byłoby to po prostu niemożliwe. W tak zaistniałej okoliczności konieczne jest odpowiednie zaplanowanie naszej pielęgnacji. Oprócz farbowania henną lub delikatnymi farbami polecam postawić na dobre szampony. Jednym z nich jest Fitokosmetik szampon.

Ten preparat jest dla włosów bardzo delikatny, a co za tym idzie, chroni je i zapobiega ich niszczeniu podczas farbowania. W łatwych szamponach jest wiele środków chemicznych, które mogą niszczyć włosy. Jednak delikatne szampony mają to do siebie, że są znacznie lepsze, o ile chodzi o dbałość o nasze kosmyki. W sytuacji włosów polecam też postawić na hennowanie. Henna khadi nada włosom koloru i jednocześnie także sprawi, że będą bardzo przyjemne w dotyku i odżywione. To jednakże automatycznie przełoży się na to, że nasza fryzura będzie wyglądała po prostu dużo lepiej.

Dodatkowe informacje: vatika szampon.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s