Uciążliwe problemy

Gabinet ginekologiczny

Kiedy myśli się o chirurgii plastycznej, to zazwyczaj bierze się pod uwagę zabiegi mające na celu powiększanie piersi, odsysanie tłuszczu czy korekty nosa. Bo o takich operacjach plastycznych mówi się najczęściej.

Ich efekty w każdej sytuacji są bardzo spektakularne i przyczyniają się do tego, że osoby, które takim operacją się poddały, czują się dużo lepiej i wyglądają dużo lepiej. Mniej popularnym zabiegiem chirurgii plastycznej jest niewątpliwie plastyka pochwy. Nią zajmują się chirurdzy, którzy są także specjalistami z zakresu ginekologii estetycznej. Zabiegi tego rodzaju znajdują się w ofercie wielu klinik medycyny estetycznej.

Wskazaniem do labioplastyki, bo tak przeciwnie określana jest plastyka pochwy, są przerośnięte wargi sromowe. Wargi stworzone całkiem inaczej niż typowo nie tylko nie wyglądają zbyt ładnie. O ile stopnień ich przerośnięcia jest duży, to mogą one być przyczyną dolegliwości bólowych. Dlatego labioplastyka to nie wymysł kobiet, które pod każdym względem wolą być perfekcyjne. Często jest to dosłownie konieczność. Zanim zabieg plastyki pochwy zostanie przeprowadzony, konieczna jest konsultacja. To lekarz ocenia faktyczny stan problemu i decyduje o tym, czy zabieg jest niezbędny. Kolejnym etapem są dokładne badania.

Większość zabiegów, jakich podejmuje się ginekologia estetyczna, przebiega w pełnej narkozie, dlatego lekarze muszą posiadać pewność, że do operacji kierowana jest osoba zdrowa. Wszelkie odstępstwa od standardów, w wynikach badań, mogą przyczynić się do tego, że zabieg zostanie przełożony. Do czasu, kiedy wyniki się poprawią.

Więcej informacji: ginekologia estetyczna.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s