Gdzie można wykonać niezbędne badania

Profesjonalnie przeprowadzone badania
USG Dopplera to test, który wykorzystuje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości (ultradźwięki), ażeby zmierzyć ilość przepływu krwi w żyłach i tętnicach, dostarczającą ją do nóg i rąk. Badania przepływu krwi mogą wykrywać zaburzenia przepływu w obrębie tętnicy lub naczynia krwionośnego. Ma możliwość to pomóc w diagnozowaniu i leczeniu różnych chorób, w tym zakrzepów i słabego krążenia.

USG Doppler Kraków jest wolne od ryzyka i bezbolesne, które wymaga odpowiednich przygotować.
Badanie żył
USG żył pokazuje zmniejszenie przepływu krwi w tętnicach i żyłach nóg, ramion i szyi. Zredukowana wielkość przepływu krwi może być spowodowana przez niedrożność tętnicy, skrzep krwi wewnątrz naczynia krwionośnego albo uszkodzenia naczynia krwionośnego. Pokazuje następujące kłopoty: zakrzepica żył głębokich, powierzchowne zakrzepowe zapalenie żył, stwardnienie tętnic, choroba Bürgera, guzy naczyniowe rąk i nóg. USG dopplerowskie ma możliwość pomóc określić ciśnienie krwi w tętnicach i przedstawić, ile krwi na ten czas przepływa w żyłach i tętnicach.
Jak przygotować się do badania?
USG tętnic nie wymaga specjalnych przygotowań. Natomiast, jeśli jesteś palaczem, lekarz ma możliwość Ci zalecić przerwanie palenie na kilka godzin przed wykonaniem badania. Palenie powoduje bowiem, że naczynia krwionośne mogą się zwęzić, które mogą wpłynąć na wyniki testów. To USG jest nieinwazyjną, bezbolesną procedurą, która nie naraża użytkowników na szkodliwe promieniowania. USG Doppler nie wiąże się z żadnym ryzykiem, a znacząca większość ludzi nie odczuwa dyskomfortu w trakcie wykonywania zabiegu.
Więcej: doppler kraków.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s