Producenci butów

Tanie obuwie

Buty są takim elementem garderoby człowieka, który zmienia się częstokroć i równie często się kupuje. Nie wynika to tylko z wielkiego zamiłowania do butów, choćby wielu ludzi takie wykazuje. Ilość butów w sytuacji każdego człowieka wynika niejako z jego potrzeb.

Są ludzie, którzy ciągu całego roku chodzą w dwóch parach butów. Są i tacy, którzy mają ich sporo. Inne na każdą okazję. Takie osoby mają i buty do uprawiania sportu, i trampki, i buty do pracy, i buty eleganckie. W ich szafach na obuwie nie brakuje i butów na lato. Odkrytych, lekkich, przewiewnych. Co istotne tak bardzo duże ilości butów sprawiają, że omal wszystkie z nich są w dobrym stanie, bo jeżeli nie eksploatuje się jednych butów non stop, to mają one szansę służyć nam faktycznie długo. Nawet jeśli nie należały do najdroższych.

Ci, którzy mają wiele par butów w znaczącej liczbie sytuacji po prostu lubią mieć wybór. Nie wolą być w posiadaniu jednej pary butów, bo to la nich przynajmniej niewygodne. Osoby takie kupują buty przy różnych okazjach. W pewnych sytuacjach wtedy, kiedy są im one konieczne, a często wówczas, kiedy sklep z butami organizuje na nie promocje. Dosłownie jeżeli już na chwilę obecną nie potrzebują butów, to o ile mogą je uzyskać w korzystnej cenie, to nie rezygnują z takiej okazji. Tymbardziej o ile są to buty, które mogą im się kiedyś przydać.

W ogromnej liczbie przypadków przeceny butów zdarzają się u schyłku danego sezonu lub wtedy, kiedy do sprzedania zastało kilka par w niebanalnych rozmiarach. Wtedy sklep obuwniczy, żeby nie zostawiać ich na przyszły rok, obniża ich ceny i próbuje znaleźć na nie chętnych.

Zobacz również: Szpilki beżowe.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s